Знаменита вода "Шаянська" повністю зникла з русел (УТОЧНЕНО)

Місцеві кажуть, що вода зникла ще кілька місяців тому, майже у всіх руслах. Оздоровчі комплекси, санаторії та просто джерела залишились без знаменитої “Шаянської”. Подейкують, що сталось це через буріння ще однієї свердловини.

Вода “втекла” чи то змінила підземне русло. І зараз її намагаються знайти, бо на лікувальній мінеральній “Шаянській” тут побудований чи не весь бізнес – пише Мукачево.Нет.

Згодом інформацію про зникнення мінеральної води спростували в адміністрації санаторію “Шаян”. За інформацією директора ДП “Санаторій Шаян” Любомира Прокоповича, ніякої нової свердловини в Шаяні не бурять, а рівень води не те що впав, а навпаки – підвищився, бо в карантин санаторій не працював і споживання суттєво зменшилося в цей період.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Редакція, ви мало перепутали, пропала вода не у Шаяні а у Вилятині, ото за пару кілометру удти. Пропала, ще в кунци осени послє того як у Румунії бив землетрус. Там була свердловина гарячої води і купальня “Теплі води”, експерти говорили, що по лікувальних властивостях ота вода була ще ліпша чим у Косині. Так газди що тоті басейни держали, куй напор у свердловині пропав додумалися попробувати викачувати з ниї воду насосом, а сталося так, що насос тот зорвався тай политів у свердловину і там застряг і заплішив трубу. Догаздовали називатся! Можете загуглити “теплі води” і зайти на їх сайт і увидите надпис що “У зв’язку з технічними роботами комплекс зачинено”. Но йсе ще не всьо, говорят що послє того землетруса на поверхню вийшло нове джерело на території Вишкова, ото за 15 км од Вилятина і зараз там по тихому начала йти скупка земель мєсними депутатиками тай ментами пуд строїтельство готелю тай всяких баз отдиха.