У споруді для зберігання сіна: закарпатські поліціянти понад 12 годин розшукували 9-річного хлопчика

Співробітники поліції Виноградова розшукали 9-річного хлопчика, який добу тому пішов гратися у поле рідного села та зник, налякавши своїх рідних та близьких. З дитиною все добре, повідомляють на сайті Національної поліції.

Сьогодні, 25 липня, після понад дванадцяти годинних пошуків працівники поліції розшукали 9-річного хлопчика, який пішов гратися у поле в рідному селі та зник безвісти.

Весь цей час працівники поліції, небайдужі громадяни та навіть представники місцевих компаній розшукували дитину. Всю ніч обстежували не лише населений пункт, але й сусідні території. Знайшли його на окраїні села Олешник у споруді, призначеній для зберігання сіна. Життю та здоров’ю дитини нічого не загрожує.

Хлопчика живим та неушкодженим повернули його рідним. З родиною працюватимуть ювенальні поліцейські, щоб з’ясувати, що стало причиною такої поведінки малолітнього та щоб не допустити подібних випадків у майбутньому.

Поліція наголошує: про зникнення неповнолітніх потрібно повідомляти одразу, щоб не гаяти жодної хвилини та одразу ж могти приступити до пошуків і якнайшвидше повернути дітей додому.

Відправ другу:
Залишіть коментар