Зміни які торкнуться усіх споживачів: у водоканалі Мукачева розповіли про важливі новації

Абонплата на компослуги, відключення боржників від водопостачання і нові договори

Мукачівводоканалі повідомили про важливі зміни які торкнуться усіх споживачів.

У Мукачівводоканалі закликали споживачів переукладати договори відповідно до нового закону про житлово-комунальні послуги! Зробити це потрібно за рік , в інакшому випадку між виконавцем комунальних послуг і кожним співвласником укладається індивідуальний договір автоматично з огляду на правила, визначені ч. 7 ст. 14 Закону № 2189 про надання комунальних послуг.

Поки споживачам пропонують кілька типів договорів:

• Індивідуальний договір
• Колективний договір
• Договір колективного споживача

Детальніше ознайомитися з ними можна на офіційній сторінці ММКП Мукачівводоконал у Facebook . Також у Мукачівводоканалі повідомили , що відповідно до цього закону надаватимуть дві послуги – централізоване водопостачання і централізоване водовідведення! Формуватися платіжки будуть в залежності від типу складеного договору з трьох показників: сплата за централізоване водопостачання, сплата за централізоване водовідведення і абонентська плата яка передбачена новим законом.

Зміни в законодавстві передбачають й суворіші санкції для злісних боржинікв , до прикладу за прострочення платежів доведеться платити пеню — близько 2% від суми річної заборгованості. Якщо споживач не погасив борг то виконавець має право припинити надання відповідної послуги. Ознайомитися більше із нововведенням можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2189-19/print

На сьогоднішній день споживачі боргують Мукачівводоканалу 16,5 мільйонів гривень Через це підприємство змушено звертатися до суду або виконавчої служби. Списки боржників також публікують на сторінці водоканалу в Facebook.

Відправ другу:
Залишіть коментар