Зміни у роботі ужгородського ЦНАП

У зв’язку з ускладненням в Ужгороді ситуації із захворюванням на корона вірус ЦНАП Ужгородської міської ради ТИМЧАСОВО не здійснюватиме прийом громадян – у середу із 18.00 до 20.00 та у суботу.

Адміністратори ЦНАП Ужгородської міськради тимчасово, на період дії карантину, проводять прийом громадян ВИКЛЮЧНО за попереднім записом онлайн. Це – ще один запобіжний захід для протидії поширенню коронавірусу.

Електронний сервіс дає можливість здійснити попередній запис лише один раз на одну послугу протягом робочого дня і окремо на видачу документів. Після реєстрації потрібно зберегти інформацію про запис (номер в електронній черзі, дату, час прийому та назву послуги) і надати його адміністратору під час обслуговування. Також, як уже повідомлялося, чимало послуг можна отримати безпосередньо онлайн, без відвідування ЦНАПу. Деталі.

На офіційному сайті Ужгородської міської ради оприлюднено і контакти для онлайн-консультування з усіма підрозділами міськради. Настійливе прохання: бережіть себе і своїх близьких, якщо є необхідність отримати певну адміністративну послугу, використовуйте можливості електронних сервісів, консультуйтеся телефоном або онлайн, чи можна отримати цю послугу дистанційно.

Відправ другу:
Залишіть коментар