ЗМІ: на Буковелі запустили швидкісний витяг, аналогів якому немає в Україні

На гірськолижному курорті Буковель на Прикарпатті у розпал сезону запустили 6-місний витяг, а довкола нього збудували дві нових траси для лижників-початківців. Це нова швидкісна канатка, аналогів якій в Україні наразі немає. Вона має розвантажити черги на інших підйомниках.

Про це інформує ТСН

Такий 6-крісельний витяг підіймає на схил за 3 хвилини. Цей витяг такий наразі єдиний в Україні, кажуть працівники Буковеля. Досі вітчизняні курорти хіба могли похвалитися хіба 4-місними. Тож тепер тут розраховують суттєво зменшити черги лижників та сноубордистів на витяги. Ця канатка – новісінька, ба більше – одна з останніх розробок відомої австрійської фірми, чиє обладнання є на багатьох курортах світу.

Старт витяга – неподалік так званої “нової дороги”, що веде на Буковель із сусіднього села Яблуниця. А з верхньої станції підйомника рукою подати до центру курорту з його паркінгами, кав’ярнями, готелями.

І тепер тут справжній рай, насамперед, для лижників-початківців. Адже до нового витяга додаються дві 5-кілометрові нові траси.

Відправ другу:
Залишіть коментар