ЗМІ: Кабмін готується запровадити «чорну» зону карантину

Повного локдауна в Україні у звязку із ростом захворюваності на коронавірус не буде, проте з’явиться нова зона карантину.

Про це пише у своєму Telegram-каналі шеф-редакторка LB.ua Соня Кошкіна.

«Повного локдауна знову не буде – економіка не витримає. Але! До вже існуючого переліку «зон» для регіонів додадуть ще одну. Умовна назва «чорна». Підкреслюю: поки умовна – те, що в роботі використовують, формально, звісно, спокійніше якось назвуть», – повідомила журналістка.

За наявною у неї інформацією, критерії ще розробляють, але основний – повна заповнюваність ліжок.

«В «чорній»зоні буде повний локдаун локальний, з зупинкою всього», – каже Соня Кошкіна.

Вона також розповіла про нові рішення по карантину, які готуються до імплементації за фактом тематичної наради у президента в понеділок, 2 листопада. Частину з них сьогодні винесуть на Кабмін.

«Карантин вихідного дня. Інформація була вчора в ряді ЗМІ, і так, це правда. Ідея в тому, щоб обмежити роботу усіх ресторанів, розважальних закладів тощо з вечора п’ятниці до п’ятої ранку понеділка. Виключно на доставку щоб працювали. Залишити тільки аптеки і продуктові магазини. Будівельні, інші споживчі товари – також обмежити (щоб уникнути скандалів, подібних навесні з «Епіцентром»)», – повідомила журналістка.

Відправ другу:
Залишіть коментар