Зірковий виконавець Олег Собчук завершив велотур завдовжки 2151 км на Закарпатті

«Зірковий» виконавець Олег Собчук завершив велотур завдовжки 2151 км на Закарпатті, у найзахіднішій точці нашої держави, інформують на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

Лідер гурту «Скай» впродовж двадцяти днів мандрував територією України зі сходу на захід. У такий спосіб співак разом з командою однодумців пропагував здоровий та активний спосіб життя, а також відмову від шкідливих звичок.

Традиційно, у ході подорожі, Олег Собчук відвідував прикордонні підрозділи, де, зокрема, влаштовував невеличкі концерти для охоронців державних рубежів.

«Ми назвали наш велотур «НЕзалежний». Незалежний – від усього, що нас руйнує: від алкоголю, тютюну, наркотиків. Ми ставимо за мету, перш за все, популяризувати здоровий спосіб життя під час пандемії та привернути увагу молоді до проблем алкоголізму та наркоманії”, – розповів Олег Собчук.

0

Останньою точкою велопробігу цього разу став пункт пропуску «Тиса», що на кордоні з Угорщиною. Саме тут, неподалік державної межі, фронтмен гурту «Скай» спілкувався з прикордонниками та виконав для них відомі та популярні хіти.

Керівник Чопського прикордонного загону, який разом з колегами зустрічав «зіркового» гостя, зазначив: «Ми, беззаперечно, підтримуємо ідею популяризації здорового способу життя, особливо серед молоді. Це один з пріоритетних напрямків нашої роботи з персоналом. Дуже важливо, щоб своїми думками, досвідом, порадами з юнаками та дівчатами ділилися відомі люди, які досягли успіху. Прикордонники також часто долучаються до заходів, спрямованих та популяризацію правильного способу життя, спорту, активного відпочинку та повну відмову від шкідливих звичок. Тож можемо сміливо стверджувати, що у цьому питанні ми – однодумці».

Відправ другу:
Залишіть коментар