Зіркова пара Вероніка Мишко та Ерл Вільямсон здобули перемогу на Чемпіонаті Європи з танцювального спорту (ВІДЕО)

Перемогу на Чемпіонаті Європи з танцювального спорту здобула ужгородка Вероніка Мишко та Ерл Вільямсон. Для Закарпаття і країни це історична подія, адже вперше змагання проходили в столиці України. Цього року змагалися за першість понад 1200 учасників у програмі 10 танців.

Золото чемпіонату Європи з танцювального спорту привезла зіркова пара Вероніка Мишко та Ерл Вільямсон в Ужгород! Вперше змагання проходили у Києві, де перемогу вибороли серед 33 пар з різних країн.

Програма надскладна – 10 танців. Чемпіонів зустріли за кілька годин після приїзду, емоції ще свіжі, залюбки діляться враженнями! Танцюристи як три з половиною роки працюють разом, наполегливо ішли до поставленої цілі. За кожною медаллю стоїть команда з трьох десятків спеціалістів це – тренери з танців, фізпідготовки, дієтологи, психологи, фахівці з комуныкацій, дизайнери, колористи, іміджмейкери тощо. Діляться секретом успіху.

Вероніка Мишко – 19-разова чемпіонка України з танцювального спорту, абсолютна чемпіонка України 2020-2021 року, і вперше в історії України – Чемпіонка Європи з танцювального спорту, крім того дипломований викладач – Доктор філософії за фахом, працює у танцювальному клубі і передає досвід та навчає молодь в Ужгородському інституті культури і мистецтв. Ужгородка – просто приречена на успіх, адже народилася у танцювальній родині.

Ерл Вільямсон народився у США, зростав у Австралії, танцювальне життя провів у Данії. Каже, танець у нього в крові, адже вся сім’я – танцівники: мама, сестра-10 разова чемпіонка Світу, і троє братів. А сам почав танцювати у 4 з половиною роки і завжди мріяв про вершини Чемпіонатів.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Відправ другу:
Залишіть коментар