Жорстокий злочин: суд у справі вбивства молодого хлопця на АЗС в Мукачеві досі триває (ВІДЕО)

Суд у справі вбивства молодого хлопця Сергія Спачинського на мукачівській АЗС триває. Сторона захисту подала апеляцію, пише М-Студіо.

Засідання відбулося 3 грудня, розгляд проводила колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду у складі головуючого Тетяни Урдюк, суддів Петра Каблака, Ігора Стельмаха, за участі прокурора Сергія Прохорова та обвинувачених.

Нагадаємо, згідно з вироку, що був оголошений 30 січня у Мукачівському міськрайонному суді, одного з обвинувачених у вбивсті (Віктора Боднара) засудили на 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, іншого підозрюваного (Генріха Данашовського) засудили на довічне ув’язнення за сукупністю злочинів.

Заслухавши позицію учасників апеляційного розгляду скарг суд задоволив клопотання адвоката Фітаса щодо дослідження і огляду документів справи.
Зокрема це стосувалося до подвійної нумерації декотрих аркушів, наявності підписів у протоколі огляду місця події, наявності фото- та відео фіксації вилучення і упакування декотрих предметів тощо. Також у сторони захисту були претензії щодо запахових слідів. Мовляв, не на всіх речових доказах ідентифікували сліди підозрюваних.

Також захисники подали клопотання про дослідження висновку експерта №69 , який не був предметом дослідження в суді 1-ї інстанції. Наступне засідання перенесли на 14:00 2 березня 2021 року. Тоді відбудуться судові дебати.

Деталі в сюжеті М-Студіо:

Відправ другу:
Залишіть коментар