Життя дитини у руках іспанських лікарів: Єгору Сипавці потрібна допомога

Єгору Сипавці 12 років, і його організм уразила злоякісна пухлина, яку беруться видалити закордонні лікарі.

Але щоб хлопчика вилікувати, потрібні кошти, яких мама Єгора немає, тому вона вирішила поділитись історією сина, щоб небайдужі люди допомогли їй впоратись із фінансовим навантаженням, повідомляє ТСН.

«На початку квітня під час огляду у нашого ревмакардіолога було виявлено несиметричність осанки Єгора. Тобто одна нога трохи коротша від іншої. Нас відправили на рентген та на консультацію до хірурга та ортопеда. Ортопед, молодий лікар, видивився на знімку затемнення на одній з кісток тазу. Він сказав, що це якась пухлина, і відправив нас в Інститут травматології і ортопедії в Києві», – розповідає мама хлопчика.

Лікарі там підтвердили наявність пухлини, спершу припустили, що вона може бути доброякісною, але взяли біопсію, яка показала, що пухлина таки несе загрозу життя хлопчика.

«Як грім серед ясного неба через 2 тижні пролунали слова лікаря в телефоні :”У мене для вас погані новини. Пухлина злоякісна. Терміново приїжджайте”.Згодом у моєї дитини, який завжди був веселим та енергійним хлопчиком, без жодних ознак хвороби, діагностувати Саркому Юінга», – з жалем згадує мама.

Відтоді почалося посилене лікування – Єгор пройшов уже 4 блоки хіміотерапії: перший блок – у Мукачівській обласній дитячій лікарні у відділенні онкогематології. Тоді ще не був точно встановлений діагноз, ми чекали на результати імуногістохімії, тож Єгору прокапали хімію, яка вводиться при недиференційованих пухлинах. Переніс її дуже тяжко, ми не могли виїхати в Київ для подальшого лікування, бо результати аналізів крові були критично низькими», – розповідає жінка.

Щойно стан хлопчика дозволив, його доправили до Національного Інституту раку в Києві, де продовжили лікування. Але мама Єгорки хвилювалась, що на всі дослідження і очікування результатів йде по кілька тижнів, а хвороба тим часом прогресує, тому вона вирішила, що потрібно звертатись до закордонних лікарів.

Відправ другу:
Залишіть коментар