Жителька Закарпаття примушувала жебракувати власну дитину

У Берегові 44-річна мешканка місцевого хутору, мати семи дітей, змушувала свого малолітнього сина жебрати від перехожих гроші. За використання 13-річної дитини у зайнятті жебрацтвом матері загрожує кримінальна відповідальність.
Жебракувати
Співробітники кримінальної міліції у справах дітей Берегівського райвідділу міліції викрили факт втягування 44-річною мешканкою м.Берегова свого 13-річного сина у зайняття жебрацтвом.

Як з’ясували правоохоронці, ця мати 7 дітей змушувала свого сина жебрати. 13-річний хлопчик під пильним наглядом неньки по 3-4 рази на тиждень на вулиці поблизу супермаркетів і термальних басейнів жалісно просив у перехожих гроші.

Заробіток малого жебрака на день складав близько 30 гривень. Гроші він віддавав матері, вона купувала за них їжу для всієї великої родини.

Сама матір юного жебрака бідкається, що іншого виходу, як жебрати, в неї не було. Адже в неї аж семеро дітей, яких виховує сама. А живе лише на соціальні виплати від держави на дітей.

До слова, ця смаглява жінка й раніше потрапляла у поле зору правоохоронців. Вона вже має судимість за аналогічний злочин.
За матеріалами прес-служби ГУ МВС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар