Земельний "бум" на Закарпатті.

Протягом 2014 року фахівці територіальних органів Держземагентства у Закарпатській області надали громадянам 81,2 тис. адміністративних послуг, що майже на чверть (на 17,9 тис. послуг) більше, ніж у попередньому році. Про це повідомляє землевпорядна служба області.

На Закарпатті земельний "бум" ?

Так, протягом 2014 року землевпорядники Закарпаття надали громадянам області 24,9 тис. послуг щодо здійснення державної реєстрації земельних ділянок та 12,6 тис. – стосовно надання витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку наділу. Було надано 11,5 тис. відомостей із Державного земельного кадастру про земельну ділянку, 15,8 тис. довідок із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями та 13,3 тис. висновків про погодження документації із землеустрою.
Більшість послуг – 55,9 тис. – було надано на безоплатній основі і 25,3 тис. – на платній.
За отримані послуги до Державного бюджету України надійшло 1,6 млн. грн., інформує землевпорядна служба області.
Довідково:
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України “Деякі питання надання Державним агентством земельних ресурсів та його територіальними органами адміністративних послуг” Держземагентством України надаються такі платні послуги:
– видача та переоформлення ліцензій на провадження господарської діяльності з проведення землеоціночних робіт та земельних торгів, видача їх копій чи дублікатів;
– обов’язкова, добровільна державна експертиза землевпорядної документації та вибіркова державна експертиза землевпорядної документації (у разі видачі негативного висновку);
– державна реєстрація земельної ділянки та обмежень у використанні земель.
Плата стягується при внесенні до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про: землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць; обмеження у використанні земель; земельну ділянку; надання відомостей з Державного земельного кадастру (у формі витягів з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць; обмеження у використанні земель; земельну ділянку; довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території); викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру).
Є також платним пошук, перегляд, копіювання та роздрукування відомостей з Державного земельного кадастру про: нормативно-грошову оцінку земель та земельних ділянок; земельні угіддя; частини земельної ділянки, на які поширюється дія сервітуту, договору суборенди земельної ділянки; координати поворотних точок меж об’єктів кадастру; бонітування ґрунтів; виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.
Оплата послуг здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки та/або відділення поштового зв’язку. Підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку чи відділення поштового зв’язку.

Відправ другу:
Залишіть коментар