Зеленський: вакцина Covishield - абсолютно безпечна

Президент Володимир Зеленський переконаний у безпечності вакцини проти COVID-19 від Covishield (AstraZeneca) та вважає, що в Україні немає підстав знижувати темпи вакцинації, – йдеться на Суспільному

Про це Зеленський заявив під час пресконференції 18 березня.

“В Україні є поки що єдина вакцина, яка доставлена в Україну – це вакцина Covishield (AstraZeneca). І при низькому рівні довіри населення світу до вакцинації і дуже низькому рівні довіри українців до вакцинації, ми вакцинували близько 90 тисяч людей. З 90 тисяч людей у нас жодного летального випадку”, – наголосив президент.

При цьому президент вважає що нині проти вакцини ведеться інформаційна війна.

“Я вважаю що це – інформаційна протидія проти вакцини Covishield. Я не знаю, ким ця війна розпочата, але в Україні підстав зменшувати вакцинацію Astrazeneca я не бачу”, – підкреслив він.

Президент нагадав, що вже щепився зазначеним препаратом та не відчув жодних негативних наслідків, та зауважив, що більшість країн світу продовжують використовувати вакцину.

“Ми точно з вами розуміємо, що Бельгія, США, Велика Британія, Польща, Австралія та багато серйозних країн світу – ніхто не зупинив вакцинацію препаратом AstraZeneca. Україна в тому числі. Це факт. Другий факт. Смертність у світі, яку пов’язують інформаційно з вакциною під назвою AstraZeneca, доказів ніяких не має і це ВООЗ офіційно говорить”, – зазначив він.

За словами Зеленського, український МОЗ також не оприлюднював жодних заяв про небезпеку, пов’язану з вакциною. При цьому президент додав, що в майбутньому Україна розширюватиме перелік постачальників вакцин.

Відправ другу:
Залишіть коментар