Збільшення кількості пацієнтів з COVID-19: в Україні об'єднують лікарні


Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні збільшується кількість хворих на коронавірус, котрі потребують госпіталізації до лікарень.

Про це він заявив під час брифінгу.

“Коронавірусна хвороба набирає обертів. Ми дуже швидко пробігли шлях від тисячі хворих на добу до понад двох тисяч. Міністерство охорони здоров’я терміново вводить нові правила, міняє алгоритми щодо маршрутизації пацієнтів та надання допомоги. Я вважаю, що ми повинні говорити, що у нас вже немає лікарень першої чи другої хвилі. Я дав завдання, щоб їх усі об’єднали у зв’язку з великою кількістю людей, які поступають до лікарень”, – сказав він.

За словами Степанова, часто у пацієнтів з коронавірусом спостерігається важкий перебіг хвороби, тому надання їм медичної допомоги можливе винятково у лікарні, а це “потребує введення додаткових ліжок”.

“Я практично щодня підписую відповідні розпорядження щодо введення нових лікарень у тій чи іншій області. У нас заповнюють ліжка (у лікарнях – ред.) по всій Україні”, – додав міністр.

Степанов уточнив, що МОЗ постійно вдосконалює алгоритми надання медичної допомоги та підходи до запобігання поширенню COVID-19.

“Ми вдосконалюємо роботу по виявленню контактних осіб, щоб відправляти їх на саомізоляцію. (відбувається – ред.) вдосконалення роботи деяких лабораточних центів”, – резюмував він.

Відправ другу:
Залишіть коментар