Захарченко: У "ДНР" гірше, ніж в Україні, тому що бойовики воюють з "нацистами, яким допомагає Америка" (ВІДЕО)

На території “ДНР” люди живуть гірше, ніж в Україні, тому що бойовикам доводиться воювати
Захарченко
Про це в інтерв’ю американському виданню Vice News заявив ватажок бойовиків “ДНР” Олександр Захарченко.

“Якщо б не було війни, ми б жили краще, ніж в Україні… Ми почали воювати проти нацистів… Ви вибачте, один з моїх предків зустрічався з американцями на Ельбі і на той момент ми були союзниками. Потім інші мої предки вже воювали з американцями у В’єтнамі. І зараз вже я воюю проти них. Американці воюють руками українців… Велике спасибі Америці, що забезпечили нам масу труднощів, з якими нам доводиться боротися. Ми воюємо проти нацистів і заради цього ми готові винести багато чого”, – сказав Захарченко.

При цьому ватажок бойовиків погодився, що економічна ситуація на території уздовж лінії фронту, підконтрольної Україні, краще, ніж на території “ДНР”.

“Україна – велика країна з розвиненою промисловістю і, на жаль, тільки нашу інфраструктуру руйнує українська армія. Причому цілеспрямовано б’є по промислових об’єктах і об’єктах соціальної інфраструктури”, – сказав він.

При цьому Захарченко похвалився, що бойовики через рік конфлікту почали соціальні виплати і створили всі “атрибути держави”. Журналіст зазначив, що люди, які живуть, наприклад, у Маріуполі, можуть наочно побачити, що там, де “ДНР”, немає роботи, закриті підприємства і не працює банківська система.

На це Захарченко сказав, що його батько живе на території України і при цьому три місяці не отримує пенсію.

“У них є своя банківська система, ми відкрили свою. Сьогодні у нас вже є представництво банку Південної Осетії і через нього ми будемо працювати на весь світ”, – сказав ватажок бойовиків.

Відправ другу:
Залишіть коментар