Завтра більше ніж половина Ужгорода залишиться без водопостачання

Ужгородський водоканал повідомляє про призупинення 27 квітня водопостачання на лівобережній та частково правобережній частині міста – через аварійно-відновлювальні роботи.

Завтра, 27 квітня, працівники підприємства проводитимуть аварійно-відновлювальні роботи на водогоні на вулиці Болгарській. Розпочнуть роботи о 10.00, триватимуть вони орієнтовно до кінця дня.

На час проведення робіт буде призупинено подачу водопостачання з водозабору «Минай» та насосно-фільтрувальній станції №2, у зв’язку з цим тимчасово буде відсутнє водопостачання на всій лівобережній (у тому числі, у населених пунктах Коритнянської сільради) і частково правобережній (вулиці Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Михайла Салтикова-Щедріна, Івана Франка, Олександра Довженка, набережна Незалежності) частинах міста.

Адміністрація водоканалу рекомендує споживачам зробити необхідний запас води. Після відновлення водопостачання слід за можливості пропустити воду через систему змивних бачків для її швидшого освітлення, не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Відправ другу:
Залишіть коментар