Завдяки утворенню ОТГ в Тячеві успішно розвивають спорт

Створення Тячівської об’єднаної територіальної громади дало змогу розвивати важливі соціальні проекти, на які раніше коштів не вистачало. Особливу увагу приділяють тут розвитку спорту.

Фото взяте з мережі інтернет

Вже побудовано низку великих та малих спортивних об’єктів. В громаді з’являються щоразу нові спортивні секції, а талановита молодь робить успішні кроки в спортивній кар’єрі.

Тячівська громада була однією з перших, де запрацювала реформа. Сьогодні доказом позитивного досвіду є значна кількість втілених в життя задумів. Міський голова Тячева Іван Ковач охоче ділиться секретами успіху з колегами, серед яких і фінансова складова.

Переконатися на власні очі в успішності даної стратегії охочі змогли, відвідавши новий спортивний комплекс «Арена». Спортивний комплекс є гордістю міста, але він далеко не єдиний об’єкт в даній сфері.

Для експертів в області децентралізації Тячівська громада є чітким і зрозумілим прикладом успішності реформ. Кажуть, решті громад зволікати з об’єднанням не варто.

Громади, які тільки планують об’єднання, мають змогу на практиці побачити результати даної роботи. Сьогодні в Україні триває процес децентралізації. На даний момент в державі вже утворено 811 об’єднаних територіальних громад, які виникли внаслідок об’єднання 4196 рад. В Закарпатті ця тенденція значно повільніша. В області з 2015 року утворено тільки 6 громад. Успішна реалізація низки соціальних проектів на їх території є доказам того, що варто рухатись в заданому напрямі задля добробуту своїх громадян.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Відправ другу:
Залишіть коментар