Заступник Авакова вів оперативну роботу проти Майдану, – нардеп (ДОКУМЕНТ)

Народному депутату Ігорю Луценку потрапив документ, який свідчить, що нинішній заступник Авакова Василь Паскал очолював велику групу оперативників міліції, котрі вели роботу проти Майдану. Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
Євромайдан
«12 грудня 2013 року така група була створена. Після того були (вже, до речі, задокументовані ГПУ) факти незаконного прослуховування активістів Майдану, а далі – масові викрадення і убивства. Зокрема у справі про викрадення Вербицького та мене встановлено факт прослуховування міліцією мого телефону. Судячи з даних слідства, нас вели оперативники МВС, а тітушки лише виконували останній, фінальний акорд складної операції», – пише Ігор Луценко.

За його словами, не йдеться про причетність особисто Паскала до того чи іншого конкретного злочину. Але він був долучений до того напряму діяльності МВС, котрий давала змогу тітушкам залякувати, нападати на майданівців, викрадати і вбивати. Він координував систему, ту її частину, що допомагала фізично нищити активістів.

«Я особисто знайомий з Василем Паскалом і знаю про його репутацію як професіонала високого класу. Я звик поважати і цінувати професіоналізм. Але, очевидно, що Паскал як професіонал високого класу не міг не розуміти аморальних цілей та очікувано жахливих результатів роботи своїх підлеглих. Теоретично, можна було б зрозуміти Авакова, якби він залишив Паскала у МВС, щоб той далі успішно розшукував злочинців (наприклад, сепаратистів). Але призначати його на одну з найвищих посад у міністерстві? Я розраховую на самого Василя Паскала як на людину, яка, безумовно, має самоповагу. Його найближчий колега Віталій Сакал вже зробив правильний крок», – написав Ігор Луценко.

Відправ другу:
Залишіть коментар