Заступилась за доньку: в Ужгороді група циган побили жінку у власному дворі — СОЦМЕРЕЖІ

Інцидент трапився вчора, ввечері в обласному центрі Закарпаття. За словами потерпілої вона заступилась за доньку, до якої почали чіплятися невідомі люди ромської національності.

Як пише Перший саме це й стало причиною конфлікту, про який повідомила Marianna Yatskiv-Chorey у себе на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Відомо, велика група людей ромської національності виламали паркан на території приватного будинку потерпілої та зайшли у двір. Як інформує Маріанна, невідомі почали бити її та погрожувати вбити всю її родину. Нахабних нападників не спинила навіть поліція, яка приїхала згодом.

”Вчора ввечері мене побили люди ромської національності. Невідомі роми серед білого дня почали чіплятись до доньки, яка поверталась додому. Я заступилась за свою доньку.Роми облаяли мене нецензурною лексикою і пішли. Але хвилин через 20, пришли особи ромської національності близько 50 осіб до мене додому почали виламувати забір зашли на територію двору і почали мене бити з погрозами що переріжуть всю родину. Поки приїхав наряд поліції близько 5 машин, роми витягли мене на вулицю і продовжували бити. Не зважаючи на поліцію погрожували що всіх переріжуть. Були під дією алкогольного або наркотичного сп’яніння”, – розповідає потерпіла ужгородка.

Пізніше подію в мережі Фейсбук прокоментував поліціянт Іван Белецький:

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Слів нема ! Що виробляють ці паскуди !? Скоро уже нормальній , адекватній людині не можна буде вийти на вулицю. Дожилися , що у своєму дворі ми не захищені.