Зараз нам потрібно 250 патрульних в Ужгороді та Мукачеві, - Наєм

У понеділок у приміщенні Закарпатської ОДА в Ужгороді розпочнеться прийом документів від всіх бажаючих стати поліцейськими.
Наем
Про це повідомив Мустафа Найєм під час зустрічі у Мукачеві з громадськістю та журналістами. Кандидатам також буде доступний електронний набір на сайті МВС. Подача анкет триватиме до 11 серпня.

“Зараз нам потрібно 250 людей в Ужгороді та Мукачеві. З огляду на те, що в Ужгородському міськвідділі працює 98 осіб, а у Мукачівському – 88 патрульних”, – зазначає координатор нової поліції на Закарпатті. “Ніякої корупції, ніякого блату. Ця поліція буде відповідати тим самим нормам роботи, що у Києві, Одесі, Львові та Харкові” – додає Мустафа Найєм.

Потенційні патрульні, які заповнили анкету, потрапляють у другий етап – набір. Вимоги до учасників: вік – 21-35 років, загальна середня освіта (або вища), відсутність судимості, вільне володіння українською мовою та наявність посвідчення водія категорії В.

“Навіть якщо людина немає водійських прав, нехай подається. Але вони на вулиці не з’являться без прав. Перед цим поліцейські обов’язково отримають водійські посвідчення”, – мовив нардеп, пише PMG.ua.

Другий етап складається з чотирьох випробувань: комп’ютерний тест, фізична підготовка, військово-лікарняна комісія, яка проводитиметься в Ужгороді і психологічна перевірка. “Людського фактору не буде”, – підкреслює Мустафа Найєм.

За результатами усіх чотирьох випробувань людина потрапляє на співбесіду. Комісія, яка опитуватиме майбутніх патрульних, складатиметься з психолога, співробітника немісцевої міліції і двох представників громадських організацій. Загалом підготовка триватиме майже два з половиною місяці.

Відправ другу:
Залишіть коментар