Започатковано студентський конкурс "10 першочергових кроків влади, щоб зробити місто кращим"

Сьогодні відбулась зустріч заступників міського голови Іштвана Цапа та Олександра Білака з головою студентського профкому УжНУ Ростиславом Головчанським та головою студради УжНУ Олександром Варшавою.
Ужгород
Учасники зустрічі погодили умови студентського конкурсу “Десять першочергових кроків влади, щоб зробити місто кращим” та склад конкурсної комісії. Співголовами комісії, яка визначатиме переможців, погоджено Олександра Білака та Ростислава Головчанського. У ході зустрічі прийнято також рішення щодо відновлення діяльності молодіжної ради при Ужгородській міській раді.

Нагадаємо, на необхідності залучення активної молоді до реалізації державної політики, напрацювання важливих для життєдіяльності міста документів та рішень йшлося під час зустрічі Іштвана Цапа з Ростиславом Головчанським та Олександром Варшавою, яка відбулася днями.

Лідери університетського студентства, зокрема, схвалили ініціативу міського голови Богдана Андріїва щодо проведення серед студентів УжНУ конкурсу, який буде проведено у контексті початку роботи над опрацюванням Стратегії розвитку Ужгорода.

Відправ другу:
Залишіть коментар