Замість Олександра Білака заступником мера Ужгорода планують призначити Ростислава Приходько

Про це редакції zak-insider.com стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, 8 січня 2020 року Олександр Білак у соцмережі FB опублікував відеозвернення у якому повідомив про те, що йде з посади заступника мера Ужгорода.

9 січня Богдан Андріїв у коментарі UA: Закарпаття зазначив, що Олександр Білак більшу увагу приділяв власній персоні або власному піару, ніж роботі по напрямку, який він курував. Нагадаємо, в Ужгородській міській раді Білак відповідав за освіту та медицину.

Сам екс-чиновник заявив, що причиною звільнення стали різні підходи та бачення до процесів розвитку міста.

Варто додати, що вчора у соцмережі FB з’явилася інформація, що причиною звільнення Білака стало приховування придбаного ним автомобіля. Чиновник нібито безкоштовно отримав у користування джип «Santa Fe» вартістю 1 млн. 300 тис. гривень від підприємця Є. Ященко. Пізніше у соцмережі FB користувачі зазначили, що згадувану інформацію оприлюднено з фейкової сторінки.

Сьогодні стало відомо, що на звільнену посаду претендує радник міського голови Ужгорода – Ростислав Приходько. Саме він з братом являються фактичними власниками рекламної агенції ТОВ “Віп Автореклама”. Білборди та сітілайти цієї компанії вирізняє вивіска з надписом “VAR”.

Будемо спостерігати чи підтримає Ужгородська міська рада рішення про призначення Р. Приходька.

Приходько Ростислав Орестович:

Народився 15 лютого 1979 року в місті Ужгород Закарпатської області.

Трудову діяльність розпочав у 1997 році інспектором відділу паспортної роботи і міграційної реєстрації управління міністерства внутрішніх справ України в Закарпатській області, де працював до 2007 року.

З 2007 року працював приватним підприємцем.

Протягом 2013-2016 років працював директором товариства з обмеженою ввідповідальністю «ВІПАВТОРЕКЛАМА».

З 02 березня 2017 року призначений на посаду радника міського голови.

Відправ другу:
Залишіть коментар