Залучив голову правління одного з ОСББ: подробиці про затримання "скупщика" голосів в Ужгороді

У Закарпатській області співробітники Служби безпеки України викрили схему підкупу виборців на користь одного з кандидатів на посаду Ужгородського міського голови.

За попередньою версією слідства, мешканець Ужгорода організував підкуп виборців на користь одного з кандидатів. Для його реалізації зловмисник залучив голову правління одного із ОСББ для збору підписів громадян. Вартість кожного «голосу» становила 500 гривень.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 160 Кримінального кодексу України, правоохоронці затримали фігуранта провадження під час передачі коштів у розмірі 12 тисяч гривень. За таку суму він гарантував кандидату забезпечити 24 голоси на виборах.

Фігуранта затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі тривають першочергові слідчі дії. Встановлюються інші особи, причетні до протиправної діяльності.
Операція із викриття проводилася спільно зі слідчими ГУ НП у Закарпатській області під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, вчора, 19 листопада, ужгородський журналіст Віталій Глагола розповів про операцію правоохоронців із затримання “скупщика” голосів, як зазначив журналіст в діалозі звучало прізвище Андріїв.

Відправ другу:
Залишіть коментар