Залучили квадрокоптер та водолазів: тривають пошуки зниклого на Ужгородщині Артема Сокола (ФОТО)

На Ужгородщині поліцейські встановлюють місцезнаходження зниклого чоловіка. До посилених пошуків залучено більшість особового складу поліції, а також нацгвардійців та рятувальників, небайдужих громадян, повідомляють на сайті Національної поліції.

Кілька днів тому, 27 грудня, поліцейські отримали повідомлення про зникнення 34-річного жителя села Оноківці. Дружина зниклого розповіла, що чоловік не повернувся додому і зв’язок з ним припинився після перебування у розважальному комплексі в селі Невицьке Ужгородського району.

Поліцейські негайно розпочали пошуки зниклого Артема Сокола. За фактом було відкрито кримінальне провадження.

Наразі пошуки чоловіка тривають. Склад пошукових груп посилили: не лише працівниками поліції, але й нацгвардійцями та рятувальниками. До пошуків також долучилися небайдужі громадяни та ветерани АТО.

Використовуючи квадрокоптер, правоохоронці прочісують територію району, усі території, прилеглі до лісу та річок, обстежують закинуті приміщення, прораховують можливі маршрути пересування чоловіка. Також до роботи залучені й водолази УДСНС, які перевіряють місцеві водойми.

Пошук Артема Сокола триває. Усіх, кому відома будь-яка інформація про його місцеперебування, просимо негайно повідомити на лінію «102» або звернутися до відділку поліції.

Відправ другу:
Залишіть коментар