Закривають очі: як в Ужгороді купують голоси за асфальтне сміття

Цьогорічні вибори, які відбудуться 25 жовтня, також, як і попередні, не обійдуться без купівлі голосів. На це вже вказують факти підкупу. Причому купують голоси виборців по-різному: напряму за гроші, подачками з місцевого бюджету (із податків самих виборців), за подарунки в «кульочках», одяг із секонду. А от Ужгород днями відзначився підкупом за… асфальтне сміття.

На цих світлинах ви можете бачити купу дорожнього сміття, тобто частину асфальту, що зняли з дороги. Але не пропадати ж добру, цим знятим старим асфальтом засипають вулиці та шляхи, що вже давно чекають ремонту, але так і не дочекалися.

Таку купу матеріалу для засипки днями завезли в двір по вулиці Гвардійська, 15 в Ужгороді, де розташована малосімейка. Завезли не будь-хто, а кандидат у депутати до Ужгородської міської ради Віктор Качур у компанії з колегою кандидатом у депутати в Закарпатську обласну раду Іваном Дураном. Так про сюрприз повідомили самим мешканцям будинку.

До слова, подарунок привезли, коли на годиннику не було й 8 години ранку і ще було темно, щоб люди не бачили, на яких номерах і яка була вантажівка з таким передвиборчим сміттям.

Віктор Миколайович Качур, згідно з даними ЦВК, балотується в міську раду Ужгорода по виборчому округу №3 від партії «Батьківщина». Саме до третього округу входить і згадана вже вулиця Гвардійська. Віктор Качур – заступник голови Закарпатської асоціації футболу.

Іван Петрович Дуран, згідно з даними тієї ж ЦВК, є головою Закарпатської асоціації футболу і балотується в обласну раду також (о яке диво!) від партії «Батьківщина». Щось забагато збігів на двох кандидатів: і партія та ж, і футбольна асоціація одна.

Кандидати в депутати не просто привезли купу асфальтного сміття на повністю роздовбаний двір, а ще й пояснили людям: якщо проголосують за їхні кандидатури, то такого сміття довезуть ще після виборів, щоб закрити ями в продовженні вулиць Гвардійської, Загорської та Закарпатської, навколо малосімейки. Тобто «нате вам, виборці, подачку перед виборами, а будете чемні, проголосуєте за нас, ми вам і після виборів непотребу докинемо!»

Але цього не бачить ні поліція, ні прокуратура, ні спостерігачі за виборами, як-от громадська організація «Опора» чи Комітет виборців України.

А що ж виборці? Якщо продадуть свої голоси за дорожне сміття, у такому ж непотребі й житимуть наступні п’ять років.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 6 коментарі (-ів)
  1. А вас не змущає,те болото по коліно,що було перед цим.!!!Дякуємо Віктору Качуру та Івану Дурану,за дорогу,якою хоча б тепер можна пройтися!!!Журналістам лиш,дай повод,щось написати провокативне.

  2. Діюча влада палець об палець не стукнула,щоб щось зробити для людей цього району.Чому ви про це не пишете?А замість того,ображаєте гідність мешканців.

  3. Вы там живёте?! Що за єрєсь Ви несете?!! 😡 😡 😡 Яке асфальтне покриття зняли?!! Там з роду асфальту не було!!! Про який підкуп голосів Вы мелете??!! Кращє напишіть про своїх замовників, яки Вам заплатили, щоб Ви цю статтю опублікували!!! Це ващі замовники ведуть не чесну боротьбу і скуповують голоси!!!

  4. Значить звертаюся до тією людини,яка замовила цю публікацію,або ж до журналюг.Ви- шо нас за собак вважаєш,що пишете,що ми за сміття продаємося?

  5. Я живу в цьому районі 20 років, майже центр міста!!! НІХТО за цей час( ні влада, ні Лизанець, ні “добрий дядя депутат”) нас не чули. Ми водили своїх дітей у садочок, потів в школу по болоту, а в зимку – це був каток, бо калюжі замерзали. Останній рік – це була не проїздна дорога!!!, машини з дворів в напрямку до базарчика не їхали. АГОВВВ автор!!! Де ти був до тепер?? а може ти тут не живеш?? того і пишеш дурню!!!.
    Ми вдячні пану Віктору за те , що почув нас, зробив добру справу простим людям.