«Законослухняний» чернівчанин намагався перевезти цигарки через КПП "Дяково"

У «тенета» закарпатських митників потрапив наш співвітчизник, який намагався перевезти через українсько-румунський кордон сигарети, заздалегідь приховані у подвійному дні багажника мікроавтобуса.

Прямував 46-річний водій з Чернівців в Італію у приватних справах з кількома пасажирами на мікроавтобусі марки «Мерседес-Бенц» моделі Спрінтер. У зоні митного контролю митного поста «Дяково» Закарпатської митниці Держмитслужби свідомо обрав зелений коридор, тим самим запевняючи інспекторів, що законослухняний і нічого прихованого через кордон не перевозить.

Проте прискіпливі митники вирішили провести поглиблений огляд транспортного засобу.

В результаті, у підлозі багажного відділення мікроавтобуса виявлено подвійне дно, «нашпиговане» сигаретами різних марок в загальній кількості 748 пачок.

Наразі митники документують порушення та складають протокол за статтею 483 Митного кодексу України. Мікроавтобус, 2010 року випуску, що використовувався для перевезення прихованого від митного контролю товару, за попередньою оцінкою 20 тисяч доларів, та тютюнові вироби, вартістю до 40 тисяч гривень, вилучені на склад митниці до рішення суду.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби

Відправ другу:
Залишіть коментар