Законопроєкт Зеленського про подвійне громадянство зареєстрували в Раді

Ініційований Президентом Володимиром Зеленський проєкт закону про внесення змін до Закону “Про громадянство України” щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України вже зареєстровано у Верховній Раді.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт парламенту.

Як зазначено у картці законопроєкту, проєкт 1 грудня визначено Президентом як невідкладний, а 2 грудня його одержала Верховна Рада. Законопроєкт вже передано керівництву парламенту, Комітету Верховної Ради з питань бюджету, Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики та Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу. Текст проєкту закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” щодо підстав і порядку набуття та припинення громадянства України поки що відсутній.

Крім того, у ВР зареєстровано ще кілька президентських законопроєктів, які стосуються громадянства. Зокрема, проєкт закону про запобігання та протидію загрозам національній безпеці України у сфері громадянства (№6369); проєкт закону про внесення змін до статті 570 Митного кодексу щодо запобігання та протидії загрозам національній безпеці України у сфері громадянства (№6370); проєкт закону про внесення змін до Закону “Про судоустрій і статус суддів” щодо запобігання та протидії загрозам національній безпеці України у сфері громадянства (№6371), а також проєкт закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо відповідальності за порушення законодавства у сфері громадянства (№6372).

Тексти цих законопроєктів та супровідних документів до них на сайті парламенту також ще не оприлюднені.

Відправ другу:
Залишіть коментар