Закарпатський поліціянт та його вівчарка "Беха" вибороли друге місце в номінації "Подолання смуги перешкод" на Всеукраїнських змаганнях кінологів

Днями старший лейтенант Микола Нестеренко – працівник кінологічної служби поліції Закарпаття, привіз із Житомира нову нагороду. Разом зі своїм вихованцем – вівчаркою Бехою, поліцейський взяв участь у Всеукраїнському змаганні кінологів які проходили в місті Житомир.

Впродовж трьох днів 25 команд з усієї України змагалися в таких дисциплінах як загальний курс дресирування, спеціальний курс дресирування, подолання смуги перешкод та затримання умовного злочинця.

Один із кращих результатів у вмінні долати смугу перешкод показала саме вівчарка Беха, виборовши друге призове місце. 200-метрову смугу перешкод пройшла за 59,17 секунди.

“Ми з Бехою вперше брали участь у змаганнях такого рівня. І “взяли старт” із почесного другого місця. Плануємо покращувати результати. Хоча коли займаєшся улюбленою справою і працюєш з такими вихованцями, як Беха, то це вже є своєрідною перемогою”, – розповів кінолог Микола Нестеренко.

Про це інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар