Закарпаття: співробітники ДФС вилучили підакцизні товари на суму понад 8 млн гривень

За перше півріччя 2015 року співробітниками оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Закарпатській області з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на загальну суму 8,1 млн грн. Зокрема, спирту – на 2,6 млн грн; тютюнових виробів – на 2,1 млн грн; транспортних засобів – 1,75 млн грн; лікеро-горілчаних виробів – на 1,6 млн грн; паливно-мастильних матеріалів – на 310 тис. грн.
Дфс
Протягом січня-червня 2015 року припинено діяльність двох підпільних цехів з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв. Оголошено підозри семи особам у вчиненні злочинів, передбачених ст. 204 ККУ (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Кримінальні провадження відносно цих осіб направлено до суду з обвинувальними висновками.

За словами співробітників оперативного управління, податкова міліція має чіткі напрями діяльності, і працює виключно в межах, визначених законодавством, щоб запобігти схемам та шляхам незаконного переміщення підакцизної продукції через державний кордон України та їх подальшого обігу на внутрішньому ринку.

Нагадаємо, що зараз в області триває ряд оперативно-профілактичних заходів в рамках операцій “Акциз-2015”, “Нафтопродукт-2015” та “Рубіж”.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар