Закарпаття: платники сплатили понад 13,5 млн грн екологічного податку

У січні-липні 2022 року до бюджетів всіх рівнів від платників Закарпатської області надійшло 13 млн 540 тис. грн екологічного податку. Ця сума майже на 3,4 млн грн більша, ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, у липні цього року надходження з цього податку склали понад 500 тис. гривень.

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області нагадують, що Податковим кодексом України встановлені ставки екологічного податку:

– за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення;
– за скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти;
– за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах;
– за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);
– за тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

Зауважимо, що для об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням екологічним податком, платниками, зареєстрованими (взятими на облік) за місцем розміщення стаціонарних джерел забруднення, за утворення радіоактивних відходів та тимчасове зберігання радіоактивних відходів на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, визначених Кабінетом Міністрів України, не нараховується та не сплачується за I, II, III та IV квартали 2022 року екологічний податок за всі обсяги та види забруднення, що здійснюються стаціонарними джерелами забруднення, передбачені законодавством України, та за всі обсяги утворених радіоактивних відходів та обсяги тимчасового зберігання радіоактивних відходів.

ДПС у Закарпатській області

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар