Закарпаття отримало нову партію корейської вакцини AstraZeneca

(FILES) In this file photo taken on February 08, 2021 A member of the medical staff holds a vial of the AstraZeneca/Oxford Covid-19 vaccine at the South Ile-de-France Hospital Group (Groupe Hospitalier Sud Ile-de-France), in Melun, on the outskirts of Paris, on February 8, 2021. – Ireland suspended the use of the AstraZeneca coronavirus vaccine on March 14, 2021, following reports of blood clots in adults who received the shot in Norway. (Photo by Thomas SAMSON / POOL / AFP) (Photo by THOMAS SAMSON/POOL/AFP via Getty Images)

Нову партію вакцини AstraZeneca, вироблену в Південній Кореї, одержали сьогодні на Закарпатті. Про це повідомила головна епідеміологиня області Вікторія Тимчик, передає Суспільне.

За словами Тимчик, Закарпаття отримало 8600 доз вакцини AstraZeneca.

Водночас область ще має 270 доз AstraZeneca (Covishield) індійського виробництва, які не використали станом на сьогоднішній ранок.

Залишки препарату мають розподілити для населення 26 і 27 квітня. Загалом в області було 14, 5 тисяч доз цієї вакцини.

“Для кого ця вакцина зараз передбачена? Для тих, хто вакцинувався з 26 лютого до 4 березня (частина буде виділена і зарезервована, як на другу дозу для щеплення). Ревакцинації в нас почнуться приблизно з 20 травня. Також заплановано використання цієї вакцини для масового щеплення усіх, старше 65 років”, — каже Вікторія Тимчик.

Для того, щоб скористатися вакциною, потрібно звернутися до сімейного лікаря або амбулаторії за місцем проживання. Щеплення можна отримати, за словами Тимчик, вже цього тижня. Людей віком від 65 років планують вакцинувати з 28 до 30 квітня.

Відправ другу:
Залишіть коментар