Закарпаття отримало 1,7 млрд грн на дороги державного значення

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України на дороги загального користування державного значення Закарпатська область отримала 1 млрд 706 млн грн.

«У 2021 році продовжуємо масштабний та амбітний проєкт оновлень доріг краю. Серед найбільших дорожніх проєктів, які цьогоріч Служба автомобільних доріг у Закарпатській області реалізує у рамках програми Президента України «Велике будівництво», ремонт дороги Київ-Чоп, Львів – Самбір – Ужгород, Р-21 Долина – Хуст та чимало інших», – прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Які саме дороги оновлюватимуть цьогоріч – далі.

М-06 Київ – Чоп – головний міжнародний маршрут області, протяжність якого становить 134 км. На окремих ділянках тут проведуть поточний середній ремонт, на деяких – капітальний.

У 2021 в експлуатацію введуть всі ділянки по Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, а ведуться роботи на 5-ти, які є перехідними об’єктами. У межах села Жорнава планують провести капітальний ремонт дорожнього полотна та звести підпірні стінки, адже є ризик зсуву ґрунту просто на залізницю.

У межах траси Н-09 Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів поточний середній ремонт у 2021 році запланований на 5-ти ділянках. Окрім ремонту дорожнього покриття, там зводять підпірні стінки та габіони вздовж р. Чорної Тиси.

Маршрут Р-21 Долина – Хуст відновлять до м.Хуста, загалом – це 84 км.

Завершують роботи на Оленівському перевалі у межах дороги Т-07-12 Перечин – Свалява. Після підготовки проєкту та тендерної процедури проведуть також поточний середній ремонт починаємо на окремих ділянках.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. По моєму неварто навіть публікувати про ремонти доріг,гроші виділені на дороги вкатуються в кармани чиновників, тому що ніхто дорожників не провіряє і роблять не якісні роботи, одноразові,ніхто вже невірить чиновникам,а також дорожникам.