Закарпаття невпинно наближається до червоної зони (ВІДЕО)


Наразі в ній вже перебуває частина області. В нас – один з найвищих показників смертності від коронавірусної інфекції в Україні. Щодня ми чуємо про нові антирекорди Ковід-19.

Статистика невтішна і на Закарпатті. Ба більше, в нас один з найвищих показників смертності в Україні від коронавірусної інфекції і як зазначають спеціалісти – забирає недуга життя не лише старших людей,які в зоні ризику, більше 60% – це молоді люди 40-50 років.

Зростання кількості хворих – це наслідок порушення карантинних вимог.Голова Закарпатської ОДА зазначив, що в обласному центрі 4 лікарні першої хвилі, тобто ті, які перші приймали пацієнтів інфікованих Ковід-19, вже заповнені на 100%. Зараз в області два міста – Ужгород і Берегово в червоній зоні, а також три райони – Ужгородський, Перечинський та Великоберезнянський. Ще три адмінодиниці до неї наближаються, це: Свалявський і Виноградівський райони і місто Чоп. Щодо пом’якшень карантинних норм то про них не йдеться.

Очільник ОДА зазначив, що вже є проєкт постанови Кабміну,який уніфікує всі т.з. червоні зони.Наразі ситуація з Ковід-19 на Закарпатті дуже непроста. Але ми всі можемо вплинути на її покращення – користуйтесь засобами індивідуального захисту, мийте руки, тримайте дистанцію і зберігайте спокій

Відправ другу:
Залишіть коментар