Закарпатськими КПП "гуляє вітер" (ВІДЕО)

Хоч на деяких пунктах пропуску проїзд у 30-ти кілометрову зону дозволений, черги повністю відсутні. Перетинають кордон хіба що місцеві жителі і то пішки, які навідуються у гості до родичів у сусідніх селах на угорській стороні, – повідомляє М-Студіо.

1-2 автомобілі та ще кілька пішоходів: ось таку картину ми побачили на українсько-угорському пункті пропуску «Косино». Працівники прикордонної служби кажуть, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року пасажиропотік знизився майже на 80%.

Перетин на КПП «Косино» дозволений тільки у 30-ти кілометрову зону. Після прибуття на територію України наші громадяни повинні відправитися на 14-денний карантин або ж пред’явити негативний ПЛР-тест, оскільки Угорщина віднесена у список «червоної зони».

Як розповідають у Мукачівському прикордонному загоні, КПП: «Косино», та «Вилок» здійснюють пропуск громадян тільки у 30-ти кілометрову зону. Через КПП «Лужанка» громадяни мають змогу, як потрапити на територію Угорщини, так і проїхати транзитом в інші країни. КПП «Дзвінкове» наразі не працює.

Що стосується інших контрольно-пропускних пунктів, то вони працюють у звичному режимі із дотриманням всіх протиепідемічних норм.

Відправ другу:
Залишіть коментар