Закарпатським рятувальникам вручили новий пожежно-рятувальний автомобіль

Сьогодні на території Аварійно-рятувального загону спеціального призначення відбулось урочисте вручення пожежно-рятувального автомобіля на базі «Mercedes-Benz» та обладнання для вогнеборців. Ключі від авто начальнику Управління ДСНС України у Закарпатській області Мирославу Щербею вручила Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч, котра завітала до рятувальників Закарпаття, щоб засвідчити свою повагу фахівцям героїчної професії.

Захід, що відбувся, є завершальним у впроваджені спільного проєкту фундації iHELP Institute та Служби порятунку Закарпаття «Удосконалення можливостей оперативно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС України у Закарпатській області» та реалізовується у рамках програми «Польська допомога з розвитку» за підтримки та фінансування МЗС Польщі. У межах цього проєкту рятувальники не лише покращили матеріально-технічну базу, а й пройшли ряд навчань та тренінгів завдяки яким підвищили свої знання й вміння до європейських стандартів.

На зустріч з іноземними гостями прибули: голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, заступниця голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна та ряд інших поважних гостей.

«Сьогоднішня зустріч є дуже важливою для оперативно-рятувальної служби Закарпаття. І хоча цей проєкт завершився, однак, сподіваюсь, що наші давні й дружні відносини будуть тривати та розвиватися й надалі», зауважив Мирослав Щербей.

Відправ другу:
Залишіть коментар