Закарпатський нардеп Іван Балога лідирує в сімейному рейтингу відповідальності (ІНФОГРАФІКА)

Трохи дивний рейтинг стосовно Закарпаття провела система народного контролю «Слово і Діло»,  яка вирішила дослідити співвідношення персональних рейтингів відповідальності і безвідповідальності депутатів мажоритарників в регіонах із відповідним середнім показником серед мажоритарників по всій Україні.

Серед закарпатських нардепів було досліджено лише представників родини Балог, з двоюрідним братом Василем Петьовкою включно. Інші нардепи за версією видання взгалі нічого не робили для області і не виконали взятих на себе обіцянок.

За даними системи народного контролю «Слово і Діло», станом на 24 квітня найбільш відповідальним депутатом-мажоритарником Закарпатської області став Іван Балога(71%) 5 виконаних обіцянок з 7. Однак не виконав 2 обіцянки, що склало 29% безвідповідальності. Найбезвідповідальніший депутат Закарпаття — Віктор Балога (54%) 20 не виконані обіцянки з 37.

До безвідповідальних потрапили Петьовка Василь (в процесі — 1, виконано — 1. не виконано — 4, всього — 6) з показником 67% безвідповідальності. Павло Балога (в процесі — 9, виконано — 0, не виконано 7, всього — 16). Показник безвідповідальності – 44%. Рівень його політичної відповідальності сягає 45%. Він виконав 9 з 20 своїх обіцянок.

Відзначимо, що в дайджест не враховані деякі депутати, оскільки жодна з їх обіцянок не була виконаною, або ж не виконаною.

Дослідження такого співвідношення здійснювалось по всім регіонам, а формуючи персональні дані відповідальності і безвідповідальності бралися до уваги всі виконані чи невиконані обіцянки депутатів – мажоритарників.

Відправ другу:
Залишіть коментар