Закарпатські ювенали відвідали дві сім'ї у селі Бобовище

Працівники ювенальної превенції поліції Закарпаття щоденно проводять роботу щодо виховання, забезпечення належної турботи та повноцінного розвитку дітей.

Особливої уваги потребують сім’ї, які опинились у матеріальній чи побутовій скруті, діти, які виховуються у неповних родинах, позбавленні батьківського піклування та потребують підтримки оточуючих.

У родину із села Бобовище Мукачівського району запросила працівників поліції бабуся неповнолітніх. У сім’ї, де 34-річна жінка одна виховує двох синів, віком 13 та 7 років, виникли побутові труднощі. Окрім того, один із хлопчиків має обмежені можливості, тож постійно потребує підтримуючого лікування. Ще одна багатодітна родина, у котрій жінка виховує 8 дітей, серед яких немовля, відчувають побутові труднощі, адже проживають у одній кімнаті гуртожитку у місті Мукачеві.

Поліцейські ювенали перевірили умови, у яких проживають діти, вивчили потреби родин та запевнили, що докладуть усіх зусиль, аби допомогти жінкам у вихованні дітей.

«Працівники ювенальної поліції по усій області, у кожному місті чи селі, щодня працюють, щоб вчасно виявити та допомогти родинам, які опинилися у скруті. Поліцейські намагаються знайти підхід до кожної сім’ї, стати їхнім другом, привернути до дитини батьківську увагу чи залучити неповнолітнього до суспільно корисної справи, – розповідає начальник ювенальної поліції Закарпаття Андрій Курта. Ми опікуємося не тільки неповнолітніми, велике значення у повноцінному вихованні дітей має атмосфера, де проживає дитина: турбота і увага з боку батьків, матеріальне становище у сім’ї та емоційний розвиток дитини».

Відправ другу:
Залишіть коментар