Закарпатські учасники АТО обурені заявою Тищенка (ВІДЕО)

Днями, Микола Тищенко записав відеозвернення, де зазначив, що нібито будівлю Закарпатської ОДА було захоплено озброєним російськомовним спецназом…Така заява викликала велике обурення серед представників АТО\ООС, які тоді були на мітингу.

Як пише Mukachevo.net представник Закарпатського крайового товариства Просвіта Павло Федака записав звернення у якому спростував наявність на мітингу “російськомовного спецназу”, тут були “спеціальні призначенці національної поліції України, яких викликав вже звільнений Олексій Петров”.

“Щодо ваших світлин, де зазначені люди у мілітарній формі, хочу зазначити, що це учасники бойових дій, на сході України….Пане Микаола Тищенко, не розхитуйте ситуацію на Закарпатті. Тут достатньо підрозділів збройних сил України, СБУ, нацгвардії, національної поліції, держприкордооної, не треба робити такі необдумані заяви. Не треба звинувачувати закарпатців у сепаратизмі”, – зазначив у своєму спростуванні Павло Федака.

Більше дивіться на відео:

До цих спростувань долучилось багато й інших представників організації та учасників АТО. У коментарях вони зазначають:

“Підтримую все сказане! Поважаю всіх учасників АТО, які були там присутні. Сам би був в їх строю, якби був присутній в області!!! Pavlo Fedaka поважаємо! Учасників Бойових Дій скривдити не дамо!”, – написав Роман Стойка Чесний.

Відправ другу:
Залишіть коментар