Закарпатські синоптики розповіли, якою буде погода цими вихідними

Закарпатські синоптики розповіли, якою буде погода цими вихідними

Яку погоду очікувати закарпатцям цими вихідними розповіли в Закарпатському центрі з гідрометеорології.

Як зазначають синоптики, в суботу 27 листопада на Закарпатті:

Хмарно, часом дощі, в горах місцями мокрий сніг та сніг, вночі місцями значні опади. Вночі та вранці подекуди туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер південно-східний 7-12, вночі та вранці на більшій частині території пориви 15-20 м/с, на високогір’ї 25-30 м/с. Температура повітря вночі 0-5°, вдень 2-7° тепла, в горах місцями протягом доби 0-2° морозу.

Автошляхи: Часом дощі, в горах місцями мокрий сніг та сніг, вночі місцями значні опади. Вночі та вранці подекуди туман, на окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Видимість добра, в опадах 1-2 км, в тумані 200-500 м.

По м. Ужгород: Хмарно, вночі часом дощ, вдень без істотних опадів. Вітер південно-східний 7-12, вночі пориви до 15-17 м/с. Температура повітря вночі 2-4°, вдень 3-5° тепла.

В неділю 28 листопада:

Хмарно, часом дощі, в горах місцями мокрий сніг та сніг, вдень місцями значні опади. Вночі та вранці подекуди туман. На окремих ділянках гірських доріг ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0-5°, вдень 4-9° тепла, в горах місцями вночі 0-2° морозу, вдень 0-3° тепла.

Відправ другу:
Залишіть коментар