Закарпатські рятувальники тренувалися рятувати людей у горах (ФОТО)

Коли турист травмувався в горах – кожна згаяна хвилина може коштувати йому життя. Тому для гірських рятувальників украй важливо постійно підвищувати власну майстерність, аби якомога швидше та ефективніше надавати допомогу людям у критичних ситуаціях, повідомляють на сторінці ДСНС.

Саме тому 18 серпня на полонині Драгобрат Рахівського району відбулися навчання на тему «Організація та порядок здійснення пошуково-рятувальних та аварійно-рятувальних робіт в гірській місцевості».

Захід відбувся в рамках реалізації проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні». Його реалізовували ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” у партнерстві із Головне управління ДСНС України у Закарпатській області, Головне управління ДСНС України у Львівській області, Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області і Komenda Wojewódzka PSP w Rzeszowie за фінансової підтримки CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.

Відправ другу:
Залишіть коментар