Закарпатські рятувальники ліквідовували умовні пожежі (ФОТО)


17 жовтня працівники Ужгородського міськрайвідділу УДСНС України у Закарпатській області провели навчання для працівників та керівного складу ТОВ «Тріо-Транс», що в обласному центрі.

Спочатку надзвичайники розповіли про умови та причини виникнення пожеж та якими первинними засобами пожежогасіння можна ліквідувати загорання на початковій стадії.

Далі, отримані теоретичні знання, працівники підприємства застосували на практиці, приступивши до гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасників.

А в с. Солочин Свалявського району відбулись тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на підприємстві транспортування нафтопродуктів. Тренування проходили на базі НПС «Солочин» «Лінійної виробничо–диспетчерської станції « Сколе» Акціонерного товариства «Укртранснафта».

Рятувальники спільно зі службами цивільного захисту району відпрацювали порядок дій при ліквідації масштабної пожежі. За тактичним задумом, через розгерметизацію резервуару стався витік нафтопродукту з подальшим його займанням. Особлива увага під час навчань приділялася співпраці між залученими службами та відпрацюванню спільних дій між підрозділами ДСНС та відомчою пожежною охороною даного об’єкта.

Рятувальники впевнені: такі навчання є вкрай важливими для персоналу, оскільки від швидкості реагування та першочергових дій кожного працівника залежить якнайшвидша ліквідація пожежі чи надзвичайної події.

Загалом до участі у навчаннях від ДСНС залучалося 15 вогнеборців та три одиниці техніки, а також працівники поліції та медики.

Відправ другу:
Залишіть коментар