Закарпатські рятувальники допомогли двом туристам (ФОТО)

Доки одні гірські рятувальники шукали заблукалого закарпатця, інші надавали долікарську допомогу травмованому лижнику зі Львова. Про це інформує пресслужба ДСНС України у Закарпатській області.

6 лютого о 13:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що в районі полонини Драгобрат Рахівського району, під час катання на лижах втратив орієнтир та заблукав турист з міста Берегово, Закарпатської області. На пошуки 24-річного хлопця у гори вирушили 6 фахівців Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи, які вже о 16:00 знайшли заблукалого у задовільному стані в лісовому масиві поблизу гірськолижного комплексу «Драгобрат». Далі фахівці ДСНС супроводили його до місця тимчасового проживання.

В цей же час інші фахівці ДСНС з Воловецької гірської пошуково-рятувальної групи надавали першу долікарську допомогу 27-річному львів’янину, який травмував коліно під час катання на лижах.
Шановні туристи, нагадуємо вам, що навіть під час відпочинку не треба забувати про правила безпеки. Будьте відповідальними та не переоцінюйте власні сили під час катання на лижах та сноубордах.

Відправ другу:
Залишіть коментар