Закарпатські прикордонники затримали двох українців, які у незаконний спосіб спробували пробратися до ЄС

Учора ввечері, у рамках проведення спільних оперативно-профілактичних заходів «Рубіж-2022», прикордонники Чопського загону затримали двох українців, які у незаконний спосіб спробували пробратися до країн ЄС.

Надвечір дільничному інспекторові відділення «Оноківці» надійшла інформація про появу у прикордонні двох невідомих, які цікавились у місцевих, як дістатися кордону та відстанню до нього. На пошуки ймовірних правопорушників одразу вислали додаткові прикордонні наряди з розшуковими собаками.

Незнайомців зупинили у лісі за пів кілометра від держрубежу. Вони виявилися жителями Миколаївщини та Львівщини. У ході перевірочних заходів затримані зізналися, що розробили маршрут за допомогою онлайн-навігатора та вивчали з інтернет-ресурсів, як інші правопорушники діставалися кордону. Однак, на місцевості зорієнтуватися виявилося важче, тож молодики звернулися за допомогою до місцевих.

Осіб доставили у прикордонний підрозділ та притягнули до відповідальності за чт. 2 ст. 204-1 «Незаконний перетин або спроба незаконного перетину державного кордону України». Подальшу долю правопорушників визначить суд.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордо

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: