Закарпатські прикордонники спільно зі словацькими колегами затримали 8 нелегалів із провідником з України (ФОТО)

З метою протидії незаконній діяльності на кордоні, Державна прикордонна служба України системно розвиває міжнародну співпрацю з правоохоронними органами іноземних держав, інформують на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

Свідченням результативності такої діяльності стало, зокрема, спільне виявлення і припинення каналу незаконної міграції з України у Словаччину. Завдяки попередньо наданій оперативними співробітниками Чопського загону інформації про підготовку до переправлення через кордон вихідців з країн Південно-Східної Азії, 17 червня цього року словацькі колеги затримали восьмеро незаконних мігрантів з Сирії та Іраку.

Затримання здійснили навпроти ділянки відділу «Великий Березний», у районі населеного пункту Сніна (Словаччина). Разом з нелегалами було виявлено і їхнього переправника, який виявився громадянином України.
Національним бюро по боротьбі з незаконною міграцією Президії
Поліцейського корпусу Словаччини офіційно повідомлено українських прикордонників про результат реалізації наданої інформації та висловлено слова вдячності щодо дієвості спільної боротьби з протиправною діяльністю на державному кордоні України зі Словацькою Республікою.

Наразі вирішується питання щодо передачі затриманих іноземців українській стороні у порядку реадмісії.

Відправ другу:
Залишіть коментар