Прикордонники долучилися до церемонії закладання капсули та освячення наріжного каменя у фундамент кафедрального собору Закарпатської єпархії

Як інформують на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук прикордонники Чопського загону долучилися до церемонії закладання капсули та освячення наріжного каменя у фундамент кафедрального собору Закарпатської єпархії. Це буде головний храм Православної церкви України на території Закарпаття. Його збудують на вулиці Станційній в Ужгороді.

Разом з численними вірянами прикордонники молилися за успішний початок великої та священної справи.

Службу очолили митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій у співслужінні духовенства Закарпатської єпархії.

До речі, проект храму-дзвіниці унікальний. Його збудують у формі об’ємного хреста. Собор буде декоровано національними кольорами та візерунками вишивки.

За ініціативи військового капелана протоієрея Сергія Ємець та за підтримки спонсорів і вірників на території Чопського загону будується каплиця святого Спиридона Тримифунтського.

Відправ другу:
Залишіть коментар