Страшні наслідки негоди на Рахівщині: одна людина зникла (ФОТО, ВІДЕО)

Негода, що сколихнула Рахівський район, призвела не тільки до матеріальних збитків, але й могла заподіяти людські втрати. Для стабілізації ситуації правоохоронці району працюють у посиленому режимі

Нагадаємо, вчора, 10 липня, на Рахівщині через сильні опади відбулось підтоплення доріг та частково було обмежено рух транспорту. Внаслідок негоди місцеві водойми вийшли з берегів та відбулося підтоплення дворогосподарств. На допомогу постраждалим від негоди громадянам прийшли поліцейські та рятувальники.

Коли вже увечері розпочалися роботи з ліквідації наслідків негоди, до правоохоронців звернулися місцеві жителі та повідомили про зникнення у селищі Ясіня 65-річного чоловіка. Зі слів свідків, під час зливи пенсіонер пішов у пошуках свого коня, якого забрала течія і не повернувся.

Наразі поліцейські спільно з рятувальниками та небайдужими громадянами продовжують пошуки зниклого.

Водночас правоохоронці продовжують допомагати людям та службовими автомобілями довозять їх до домівок, куди вони не могли дістатися через негоду.

Також уточнену інформацію, щодо наслідків погіршення погодних умов у Рахівському районі опублікували на сторінці ДСНС

Станом на 12:30 11 липня підтоплень на території Рахівського району немає. Інформації про постраждалих та загиблих внаслідок стихії не надходило. На даний час встановлюється місце перебування однієї особи.

У чотирьох населених пунктах (смт Ясіня, сс.. Лазещина, Богдан, Луги) було підтоплено 185 дворогосподарств, 96 житлових будинків та 5 підвальних приміщень, а саме:

По смт Ясіня:

Було підтоплено 120 дворогосподарств та 76-ть житлових будинків, по вул. Стебний. Вода зійшла самоплином.

Було підтоплено 8 дворогосподарств та 3 підвальні приміщень житлових будинків, по вул. Грушевського. Проводилась відкачка води. Всього відкачано 75 м3 води

Було підтоплено 3 дворогосподарства в ур Лопушанка. Вода зійшла самоплином.

Було підтоплено 10 дворогосподарства по вул. Криворівня. Вода зійшла самоплином.

Пошкоджено ґрунтову дорогу по вул. Стебний. Обмежено сполучення із близько 400 дворогосподарствами (проїзд можливий тільки вантажним автомобілем високої прохідності). Пошкоджено 300 м. асфальтованої дороги по вул. Стебний.

Сформувався селевий потік по вул. Стебний. Будинок не пошкоджено.
відбулось підтоплення автошляху Н 09 «Мукачево-Рогатин-Львів» протяжністю 30 м., поблизу смт Ясіня. Проїзд відновлено.

Сформувався селевий потік через вул. Грушевського. Розчищено 25 м.кв. дорожнього покриття (2 м3 сміття та ґрунту).

Відсутнє електропостачання по вул. Стебний. Працює бригада Рахівської РЕМ.

За інформацією Рахівського відділення Тячівського відділу ГУНП зареєстровано повідомлення про зникнення безвісти мешканця смт Ясіня вул. Стебний, 1956 р.н. Обставини зникнення та місце можливого перебування встановлюється правоохоронними органами.

По вул. Стебний селевим потоком знесено в річку Стебний 10 автомобілів, (марки автомобілів та власники встановлюються).

Знищено 31 мостових переходів до житлових будинків.

По вул. Стебний підмито опори 5 автомобільних мостів (ступінь пошкоджень встановлюється) проїзд забезпечений.

По с. Лазещина:

Було підтоплено 19 дворогосподарств, 17 житлових будинків та 2 підвальні приміщення. Проводилась відкачка з підвальних приміщень. Всього відкачано 21 м3 води.


По с. Богдан:

Пошкоджено дорогу місцевого значення (протяжністю 35 м.). Проїзд забезпечений (одна смуга руху).

По с. Луги:

Було підтоплено 25 дворогосподарств та 3 житлові будинки. Вода зійшла самоплином.

Вже з 10 липня підрозділами ДСНС та службами життєзабезпечення області проводяться роботи по відкачуванню води з підтоплених підвальних приміщень, розкрижуванню деревини та розчистці територій від сміття та намулу тощо.

Усього від підрозділів Головного управління ДСНС області працює 35 чоловік особового складу та три одиниці техніки. Також на ліквідацію наслідків негоди залучено службу райелектроомереж та працівників лісового господарства.

Організовано роботу штабу з ліквідації наслідків негоди при Рахівській РДА. Проводиться подворовий обхід, дані щодо наслідків негоди уточнюються.

На міце події виїхали представники обласної комісії ТЕБ та НС для огляду місця надзвичайної події.

Відправ другу:
Залишіть коментар