Закарпатські поліціянти виявляють незаконні посіви наркотичних рослин

Поліцейські Закарпаття проводять систематичну роботу у рамках операції «Мак», яка розпочалася з червня поточного року. До профілактичних заходів у цьому напрямку залучені як дільничні офіцери поліції, так і працівники управління протидії наркозлочинності, а також інспектори груп реагування патрульної поліції.

Поліцейські спілкуються із громадськістю, пояснюючи норми законодавства, які визначають дозволену кількість вирощуваного маку чи конопель, а також оглядають дворогосподарства та вилучають посіви, об’єми яких суперечать нормам.

Так, впродовж минулого тижня у результаті роботи працівників поліції було обстежено 140 дворогосподарств та виявлено та задокументовано 4 факти незаконного посіву маку та конопель. Два випадки зафіксували у Мукачівському районі, ще два – на території Виноградова та прилеглих населених пунктів. Відомості за цими фактами внесені в Єдиний журнал досудових розслідувань відповідно до статті 310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Поліцейські Закарпаття звертаються до громадян із проханням бути законослухняними та нагадують про те, що посіви маку дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які мають на це відповідні ліцензії.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар