Закарпатські поліціянти подякували нацгвардійцям за спільну службу

Поліцейські краю спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України забезпечували публічну безпеку та дотримання правопорядку на території усієї області,інформують на сайті Національної поліції в Закарпатській області.

Напередодні свята Воскресіння Христового керівництво поліції Закарпаття подякувало їм за сумлінну службу та привітали з прийдешніми святами

Сьогодні, 1 травня, керівництво Головного управління Національної поліції Закарпаття відзначили військовослужбовців Національної гвардії, які спільно з поліцейськими краю, слідкували за правопорядком і безпекою громадян в області.

Військовослужбовці у складі самостійних піших патрулів, так і спільно з поліцейськими, сумлінно охороняли публічний порядок, недопускали вчинення правопорушень, забезпечували спокій жителів та гостей краю.

Під час заходів майже двадцять Нацгвардійців отримали подяки за сумлінну службу від керівника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Ярослава Колесника та керівництва поліції Мукачева.

Окрім того, поліцейські привітали колег з прийдешнім світлим християнським святом – Воскресінням Христовим.

«У нас з вами – спільне завдання і ціль – безпека і спокій громадян. І напередодні Великодня символічним є не тільки те, що ми з вами ділимо спільні завдання і службу, а й хліб – Пасху. Саме тому від поліції Закарпаття прийміть вітання з прийдешнім світлим святом та пасху, як символ добра і надії на краще. Міцного здоров’я вам та сили на добрі справи задля блага України», – підсумував полковник поліції Роман Ус.

Відправ другу:
Залишіть коментар