Закарпатські поліцейські спілкуються з найменшими жителями краю

Інспектор поліції Мирослава Фіцай розповідає, що бачить гарні результати роботи з дітьми у краї. Вона щиро радіє, коли під час рейдів приходить у родини та бачить, що співпраця з правоохоронцями дає хороші результати. За словами ювеналки дійсно приємно бачити щасливих малюків та підлітків, порозуміння з їх батьками.

«Слід розуміти, що якщо родина перебуває під наглядом поліції та соціальних служб – це не є погано. Це аж ніяк не означає, що це проблемні сім’ї чи в них є труднощі з дітьми. Є дуже багато причин, за яких можна опинитися в обставинах, коли потрібна підтримка. Ювенальна поліція ж просто націлена на допомогу дітям, незалежно від обставин. Кожен неповнолітній – це та людина, якій ми приділимо час, допоможемо з особистими переживаннями, спрятимемо вирішенню їх проблем. Ювенальна поліція працює для кожної дитини», – наголосила Мирослава Фіцай.

Ювенальні поліцейські Закарпаття роблять усе можливе, щоб кожна дитина у краї розуміла, що окрім рідних людей та друзів у них є ще одна вагома підтримка – люди у формі.

Відправ другу:
Залишіть коментар