Закарпатські поліцейські перевірили інформацію щодо заяви виноградівки про спробу викрадення її дітей

Закарпатські поліцейські перевірили інформацію щодо заяви виноградівки про спробу викрадення її дітей.

Вчора, 5 серпня, до поліції Виноградова звернулася місцева жителька із заявою про те, що її дітей, імовірно, намагався викрасти незнайомець.

За словами жінки, подія сталася на вулиці Першотравневій. Матір побачила, що водій автомобіля «Opel» темного кольору розмовляв з її доньками, пропонуючи їм морозиво. Жінку насторожила ця ситуація, тому вона звернулася до поліції.

Поліцейські одразу ж відреагували на повідомлення виноградівки: зареєстрували вказану подію, опитали можливих очевидців та перевірили записи камер відеоспостереження.

У результаті – поліцейські розшукали причетного до події чоловіка. Він пояснив, що він працює торговим агентом фірми з продажу морозива. Під кінець робочого дня у чоловіка був залишок товару, тому він вирішив зробити сюрприз для місцевих діток, яких зустрічав дорогою, і пригощав їх десертом. Серед цих дітей виявилися і доньки заявниці.

Мешканець сусіднього з Виноградовом села Олешник запевняє, що будь-яких злих намірів у нього не було. Чоловік зізнається, що навіть подумати не міг, що хтось може сприйняти його дії як злочинні.

Наразі поліцейські продовжують перевірку за цим фактом.

Разом із тим працівники поліції радять дорослим пояснювати дітям про небезпеку, яку може нести спілкування з незнайомими людьми чи, до прикладу, відповідати на їхні запрошення кудись піти чи поїхати. Будьте з дітьми на зв’язку та домовтеся про дотримання ними необхідних правил:
– не залишатися з незнайомцями наодинці;
– не підходити близько до чужої машини, а тим більше – не сідати в неї;
– ніколи не заходити наодинці у під’їзди будинків, ліфти й інші замкнуті приміщення разом із підозрілими людьми;
– просити допомоги у перехожих, продавців найближчих магазинів тощо;
– у будь-яких небезпечних ситуаціях одразу ж звертатися на лінію «102».

Відправ другу:
Залишіть коментар